138. árverés - 235. tétel
Kós Károly kalendárium az 1983. évre
(Bp, 1983. Magyar Építőművészek Szövetsége.) |
(36)p. "Ez a kis amatőrkészítésű kötet Kós Károly születésének századik esztendejében készült... Linóleummetszetekről kézzel nyomtatva... kézi fűzéssel és kötéssel, 500+50 számozott példányban a készítők aláírásával. Ez az 53. számú, aláírt példány." |
Kiadói vászonkötésben. |