138. árverés - 299. tétel
Lafontaine, (August Heinrich Julius)
Természet és szerelem. ~től Déáky Fülöp Sámuel.
Kolo'svártt, 1852. Burián Pál. |
(2)+241p. Az utolsó két levél csúnyán pótolva, szöveghiánnyal. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |