138. árverés - 305. tétel
Föld Aurél
Fuss vagy fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942. (Kalász Rt.) |
248p.+17t. (1 színes) Számozott (306./?), Erdélyi Mihály színházigazgatónak dedikált példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, színes, rajzos, eredeti védőborítóval. |