138. árverés - 308. tétel
Lukáts Gyula
A török nemzet vendégei. A magyarországi török rokonszenvi tüntetések, s a konstantinápolyi út története.
Bp., 1877. Metzger Emil. |
111p. |
A címlap előtti levélen a küldöttség egyik tagjának ajándékozó soraival. |
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben. |