138. árverés - 313. tétel
Magyarország képes albuma — Illustriertes Album von Ungarn — Album illustré de la Hongrie — Illustrated album of Hungary — Illjusztrirovannij album Vengrii
Bp., 1910k. Globus ny. |
(2)+40+(106)+329-336+(128)+369-376+(32)+201-368p.+11t. |
Kopottas, restaurált, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán négy csúszógombbal. A gerincet modern anyaggal pótolták. A címlap enyhén sérült. |