138. árverés - 318. tétel
Reischer Endre
Kereskedési növények művelése. Nevezetesebben az olajmagu-, fonalbeli-, festő- s egyéb gyáraknak való, végre a közhasznu füszeres-növények miképeni termesztéséről szóló kézi könyv.
Pest, 1864. Heckenast Gusztáv. |
104+(2)p. |
Hozzákötve: Scribe, (Eugene): Hugonotok. Nagy opera öt felvonásban. Forditotta Nádaskai Lajos. Pesten, 1852. Lukács László ny. 48p. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |