138. árverés - 321. tétel
Mihályi János, apsai
Máramarosi diplomák a XIV. és XV. századból. Egybegyüjté és jegyzetekkel kisérve kiadta ~.
Máramaros-Sziget, 1900. Mayer és Berger ny. |
X+674p. (Máramaros vármegye története. I.) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |