138. árverés - 354. tétel
Petrichevich György
A katonai Mária Terézia-rend helyes közjogi és történelmi megvilágításban. Sajtó alá rendezte: Kisfaludy-Péter Elemér.
Bp., 1933. (Pestvidéki ny.) |
1t.+93p.+1t.+1 kihajt. térk. |
Hozzákötve: Államjogi viták a katonai Mária Terézia-rend hovatartozandósága és vagyona fölött. II-III. rész. Bp. (Vác), 1933. Pestvidéki ny. 108+(2)+82+(2)p. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerince kopott. |