138. árverés - 363. tétel
Rákóczi Ferencz, II.
~ önéletrajza és egy keresztény fejedelem áhításai czímű munkája. A párisi Nemzeti Könyvtárban őrzött eredeti kéziratból kiadja a Magyar Tudományos Akadémia Történelmi Bizottsága.
Bp., 1876. MTA. |
VIII+589+(3)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |