138. árverés - 395. tétel
Képek a Hunnia ötvenéves multjából 1882-1932. Összeállította: Siklóssy László.
Bp., 1832. Hunnia Csónakázó Egy. |
(2)+167+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Számozott (116./150) példány. |
A címlappal szemközt az Egyesület Szendy Károly budapesti polgármesternek, a Pannonia Evezősclub elnökének szóló ajándékozó soraival. |
Enyhén kopott, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |