138. árverés - 423. tétel
Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Szerkeszti Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság.
Bp., 1905. Otthon ny. |
131+(5)p. |
Kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. |
Szentkirályi: Sz-31.98. |