138. árverés - 433. tétel
Széchenyi István, gróf
~ döblingi irodalmi hagyatéka. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Károlyi Árpád — Tolnai Vilmos. I-III. kötet.
Bp., 1921-1925. MTT. |
XII+712p.+1t.; (4)+712+(1)p.; XII+933+(2)p.+1t. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. 7-9.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szentkirályi: 314. |