138. árverés - 435. tétel
Széchenyi István, gróf
~ írói és hírlapi vitája Kossuth Lajossal. Szerk. és bev.: Dr. Viszota Gyula. I-II. rész.
Bp., 1927-1930. MTT. |
(4)+CLXXVIII+846p.+2t. (1 színes); (4)+CDLXp.+1211p.+1t. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. VI. kötet.) |
Modern félvászon-kötésben. |
Szentkirályi: 314. |