138. árverés - 454. tétel
Adomák és jellemvonások a magyar szinészéletből. Összegyüjté egy régi pályatárs.
Pest, 1858. Heckenast. |
VIII+160p. |
Hozzákötve: [Radákovics József] Vas Gereben: Tormagyökerek Pest, 1855. Emich Gusztáv ny. (2)+129 [209]p. Első kiadás. |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 55. |