138. árverés - 459. tétel
Hollósy Mihály
Egy vándorszinész naplója. I-II. kötet.
Bp., 1904. Pesti Könyvnyomda Rt. |
107+(9)p.; 118+(1)p. Mindkét címlapon Falk Zsigmondnak szóló dedikációval. |
Az első kötet második kiadás. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. |