138. árverés - 487. tétel
Bethlenfalvi gróf Thurzó György levelei nejéhez czobor-szentmihályi Czobor Erzsébethez. Közrebocsátva id. gr. Zichy Edmund megbizásából. I-II. kötet.
Bp., 1876. Athenaeum. |
(4)+XCV+(2)+394 [recte 294]p.; (2)+316+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal és lapszélekkel. A gerincen apró kopásnyomokkal, ettől eltekintve szép példány. |