138. árverés - 490. tétel
Tóth Lajos
Községi kalauz. Vezérkönyv magyar- és erdélyhoni községi birák, elöljárók és jegyzők használatára; Felvilágositó és utba igazitó jegyzetekkel s gyakorlati iromány-példákkal ellátva irta ~.
Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. |
(8)+562+(2)+233+(3)p. |
A második rész a "Magyar polgári magánjog" címet viseli. |
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró kopásnyomokkal. |