138. árverés - 492. tétel
Magyarországi török kincstári defterek. Forditotta Dr. lászlófalvi Velics Antal. Bevezetéssel ellátta és sajtó alá rendezte Kammerer Ernő. I-II. kötet.
Bp., 1886-1890. Athenaeum ny. |
LV+467p.+1 kihajt. mell.; XXIX+770+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |