138. árverés - 507. tétel
Rudolf (főherceg), Kronprinz
Eine Orientreise des ~
Wien, 1882. Franz Bondy. |
XXIII+613+(3)p. Egészoldalas táblákkal és szövegközti képekkel. |
Aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A hátsó kötéstábla nagy része kifakult. |