138. árverés - 511. tétel
Várady Géza — Laky Imre
Novibazár. Szandzsák-Plevlje. Rajzok, elbeszélések és útleírások Törökország novibazári szandzsákjából az okkupációtól az annekszióig terjedő időből.
Bp., 1912. Pátria ny. |
270+(1)p. Szövegközti képekkel. |
A címlapon Várady Géza Hazai Samu honvédelmi miniszternek szóló ajándékozó soraival. |
Enyhén vetemedett, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |