138. árverés - 515. tétel
(Weidmann, Franz Carl)
Panorama der Oesterreichischen Monarchie, oder malerisch-romantisches Denkbuch... I.; III. Bände.
Pesth und Leipzig, 1839-1840. C. A. Hartleben. |
2t.+(4)+335+(3)p.+46t.; 279+(3)+32p.+36t. |
A mű három kötetben teljes. A két darab összesen nyolc magyar lapot tartalmaz (Pest, Buda, Buda és Pest, Pozsony, Dévény, Kassa, Tihany, Árva). |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. |