138. árverés - 55. tétel
[Ábrányi Kornél, ifj.] II-ik Kákay Aranyos
Gróf Andrássy Gyula. Politikai élet- és jellemrajz.
Bp., 1878. Athenaeum. |
223+(1)p. |
Hozzákötve: Tisza Kálmán. Politikai élet- és jellemrajz. 1878. Harmadik kiadás. Bp., 1878. Athenaeum ny.186+(1)p. Hozzákötve: Ujabb országgyűlési fény és árnyképek. 1877. Második, bővített kiadás. Bp., 1877. Athenaeum. 176+(1)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |