138. árverés - 551. tétel
Zarándy, A. (Gáspár) Gaspard
Les Szemere descendants du conquérant Huba un des sept ducs fondateurs de la Hongrie en 889
Bp., 1910. (Hornyánszky V. ny.) |
159+(8)p.+124t. (2 színes, az egyik kétoldalas) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Modern védőtokban. |