Bp., (1912-1913.) Franklin-Társulat. |
(2)+209+(2)p.+19t.+1 kihajt. mell.; (2)+157+(3)p.+14t. |
Az első kötet díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben, aranymetszéssel díszítve. A második darab jellegtelen, későbbi félvászon-kötésben, az eredeti borító felragasztva. |