138. árverés - 69. tétel
Dugonics András
Etelka. Másadik meg-jobbitott ki-adás. I-II. könyv.
Posonyban és Pesten, 1791. Füskúti Landerer Mihály ny. |
1t.+(6)+433p.; 1t.+(2)+438+(5)p. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. Az első darab címképe és címlapja javítva. |
Poss.: Glitzke Sándor gyűjteményi bélyegzőjével. |
Szüry: 1023. |