138. árverés - 86. tétel
Biró Antal
Szolnok-Doboka vármegyei emlék Magyarország ezredéves ünnepére. Kiadta: Id. dr. Bornemissza Károly. Egybeállitotta: ~.
Deésen, 1896. Demeter és Kiss ny. |
(4)+185p.+8t.+2 térk. (1 színes, kihajt.) |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |