139. árverés - 105. tétel
Magyar játékszini jutalmazott feleletek, a' Magyar Tudós Társaságnak 1833beli ezen kérdésére: Miképen lehetne a' magyar játékszint Budapesten állandóan megalapítani? I. Fáy András' felelete. II. Kállay Ferencz' felelete. III. Jakab István' felelete. Kiadta a' Magyar Tudós Társaság.
Budán,, 1834. M. Kir. Egy.. |
(2)+VI+(2)+51+(3)+32+(2)+23p. |
Kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. |