139. árverés - 156. tétel
(Prechac, Jean de)
Le comte Tekely. Nouvelle historique.
Paris, 1686. Claude Barbin. |
(6)+258p. |
A francia szerző történelmi regénye még ebben az évben Amszterdamban, Hágában és Kölnben is megjelent. Ez tekinthető első kiadásának. A következő évben olaszul és hollandul is napvilágot látott. |
Aranyozott gerincű, XX. századi bőrkötésben. A címlap, és az azt követő három levél javítva, részben pótolva, szöveghiány nincs. |
Apponyi: 0 |