139. árverés - 170. tétel
Bertha Sándor
Országgyülési tárcza 1830ról. Közli ~.
Pesten, 1843. Trattner-Károlyi. |
VIII+298p. |
A szerző részt vett a reformmozgalmakban, az 1832-1836-os országgyűlésen ő szerkesztette a Kerületi Naplót. Vörösmarty és Fáy András barátja volt, Széchenyi István bizalmasi köréhez tartozott. |
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben. A címlap javítva. |