140. árverés - 108. tétel
Vajda Gyula, dr.
Erdély viszonya a Portához és a római császárhoz mint magyar királyhoz a nemzeti fejedelemség korszakában
Kolozsvárt, 1891. Ajtai K. Albert ny. |
219+(3)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |