140. árverés - 133. tétel
XIX. század végi album 35 kabinetfotóval.
A felvételek nagy részén külföldi uralkodók és hírességek láthatók, emellett néhány darab a Habsburg-ház tagjait, valamint országgyűlési jeleneteket ábrázol. Magyar szempontból három magyar író: Berzsenyi, Jókai és Sárosy Gyula mellképe érdekes. |
Javított, kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |