140. árverés - 154. tétel
A magyar birodalom ásványvizei és fürdőhelyei. A M. Sz. Korona országai Balneológiai Egyesületének megbizásából szerkesztették: Dr. Papp Samu és Dr. Hankó Vilmos.
Bp., 1907. Magyar Balneológiai Egyesület. |
(6)+266+(10)p.+1 színes, kihajt. térk. |
Kiadói vászonkötésben. |