140. árverés - 157. tétel
Galgóczy Károly
Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld- s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leirás. Kiadja Pest megye közönsége. I-III. rész.
Bp., 1876. Weiszmann. |
(8)+248p.; VIII+275p.; VIII+408p. |
Jellegtelen, későbbi félvászon-kötésben. |