140. árverés - 20. tétel
Békésmegyei oklevéltár számos hazánk beltörténetére vonatkozó adatokkal. Összegyüjtötték és közrebocsájtották Haan Lajos és Zsilinszky Mihály.
Bp., 1877. Tettyey Nándor és Társa. |
(8)+275p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |