140. árverés - 211. tétel
Kaulen, (Franz) Ferencz dr.
Asszyria és Babylonia a legujabb fölfedezések után. A negyedik kiadás után fordította Dr. Szabó Árpád. 91 képpel, egy felirati táblával és két térképpel.
Temesvár, 1891. Csanád-egyházmegyei ny. |
XII+361p.+8t. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. (Történeti, nép- és földrajzi könyvtár XXXVIII. kötet.) |
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben. |