140. árverés - 293. tétel
Bártfai Szabó László
Ghymesi Forgách Ferencz 1535-1577
Bp., 1904. MTT. |
1t.+(4)+228p.+5t.+4 kihajt. mell. |
Hozzákötve: Szinnyei Ferencz, dr.: Bacsányi János 1763-1845 Bp., 1904. MTT. (4)+1t.+210p.+3t.+2 kihajt. mell. (hasonmások) Hozzákötve: Pór Antal: Keszei Miklós Bp., 1904. MTT. (4)+126p.+4t. |
Díszesen aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. A kötéstáblákon kis kopással. |