140. árverés - 303. tétel
Magyarország és Erdély képekben. Kiadják és szerkesztik: Kubinyi Ferencz és Vahot Imre. I-IV. kötet [egybekötve].
Pest, 1853-1854. Emich. |
1 kihajt. t. (lith.)+(4)+132p.+9t. (lith., 1 kihajt.)+1 kottamell.+(4)+162p.+13t. (lith., 1 színes)+1 kihajt. kottamell.; (4)+140p.+12t. (lith., fa- és rézmetszetek, 2 színes, 1 kihajt.)+(2)+131p.+10t. (lith., fa- és rézmetszetek) |
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli vászonkötésben. A gerinceken és a kötéstáblákon kis -- javított -- sérülésekkel. |