140. árverés - 314. tétel
Donászy Ferenc
Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből.
Bp., (1895.) Légrády Testvérek. |
(8)+314p.+18t. (6 színes) |
Ismeretlen kiadás. A kötetnek két hasonló tördelésű, a Légrády testvéreknél megjelent kiadása ismert. A szöveg mindkettőnél a 315. lapon végződik, itt azonban a 314. lapon ér véget. Ilyen kiadására a nemzeti könyvtár állományában nem sikerült bukkanni. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán rajzzal. |