140. árverés - 343. tétel
Ortvay, (Tivadar) Theodor dr.
Geschichte der Stadt Pressburg. Deutsche Ausgabe. I-II/1-3.-III. Bände [öt kötetben].
Pressburg, 1892-1900. Carl Stampfel. |
(8)+392+IX-XVIIp.+VIIt. (4 kihajt.); XVI+475p.+4 kihajt. t.; XVI+552p.+V kihajt. t.; XV+(1)+420+(4)p.+3 kihajt. t.; XII+503p.+XIV kihajt. t. A II/3. rész egy melléklete hiányzik. |
Nem teljes sorozat, hiányzik a II/4. és a IV. kötet. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. A kötéstáblákon kis sérülésekkel. |