140. árverés - 463. tétel
Apponyi Henrik, gróf
Úti- és vadásznaplóm Indiából és a Himalayából. 1930.
Bp., 1931. Dr. Vajna Gy. és Társa. |
400p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány. A gerince enyhén kopottas. |