140. árverés - 472. tétel
Kiss Géza, vitéz nemeskéri — Félix Endre — Glóser Dezső — Dr. Liszy Edwárd
A hivatásos vadász. I-II. kötet.
Bp., 1942. "Pátria" ny. |
375p.+9 színes t.+224p. Szövegközti ábrákkal és képekkel. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |