140. árverés - 478. tétel
Vadászati útmutató (A Magyar Vadászat és Vadgazdaság Évkönyve) az 1928-1929. vadászati évre. V. évfolyam. Szerkeszti és kiadja: Nagy László.
Bp., (1928. Neuwald ny.) |
(2)+296+(2)p.+4 színes t. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |