140. árverés - 480. tétel
Vángel Jenő, dr.
Nagy képes természetrajz a hazai művelt közönség számára. I-II. rész. (egybekötve)
Bp., 1899. Athenaeum. |
IV+320p.+24t. (színes)+(2)+105p.+23t. (színes) A táblák egy része nincs számozva. |
Enyhén foltos, festett, kiadói vászonkötésben. |