140. árverés - 488. tétel
(Verseghy Ferenc)
Lexicon Terminorum Technicorum az az Tudományos Mesterszókönyv. Próba képen készítették Némelly Magyarnyelvszeretők.
Budánn, 1826. Királyi Magyar Universitás. |
XXIV+520p. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A címlap csúnyán javítva. |