140. árverés - 497. tétel
Zalavármegyei évkönyv a Millenniumra. Szerkesztették Halis István és Hoffmann Mór.
Nagykanizsa, 1896. Ifj. Wajdits József ny. |
331+(7)p. Gazdagon illusztrált. |
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |