140. árverés - 62. tétel
Turul. A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye. Szerk.: Schönherr Gyula és Varjú Elemér. Tizenkilenczedik kötet.
Bp., 1901. (Franklin-Társulat ny.) |
(4)+208+VIIIp.+3 színes t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |