140. árverés - 67. tétel
(Darell, William) Dorell Josef
Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes urfi. Irta Anglus nyelven ~. Forditotta Olaszbul Faludi Ferentz.
Nagy-Szombatban, 1771. Jesus Társasága Academiai Coll. ny. |
(6)+211p. Első kiadás. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A hátsó kötéstáblán foltokkal. |