141. árverés - 114. tétel
Timon, Sámuel
Tyrnaviae, 1715. Typis Acad. |
1 kihajt. t.+(8)+79+(1)p. |
A nagyméretű, kihajtható rézmetszetet — amely Keresztély Ágost esztergomi érseket ábrázolja — a kézikönyvek nem említik. |
Kopott aranyozású, nagyszombati bőrkötésben. A gerincen és a kötéstáblákon kis sérülésekkel. |