141. árverés - 123. tétel
(Pápai Páriz) Papai Pariz Ferencz
Pax corporis. Az-az: Az emberi Test Nyavalyáinak Okairól, Fészkeiről, 's azoknak Orvoslásának Módgyáról való Tracta. Mellyet... öszve-szedett... 's... Magyar nyelven ki-adott. ~... Mostan pedig újjaban, az Auctor Fia' Papai Pariz András M. D. Inspectioja, 's némelly helyeken tett igazítása alatt, sokaknak Várásokra Világra botsattatott.
Kolozsváratt, 1759. Akademiai Betükkel. |
(16)+410+(6)p. |
Az első magyar nyelvű orvosi könyv kilencedik kiadása (a kiadásokról bővebben lásd Borda 15. sz. ajánlójegyzékét). |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. |
Győry: 205. old.; Borda: 6047. |