141. árverés - 41. tétel
Tábori utasitás gyalogság, lovasság és tüzérség számára. 8 kőnyomatu tervvel.
Pesten, 1849. Emich Gusztáv. |
VIII+431+(36)p.+VIII kihajt. t. (kőnyomatok) |
Kopottas, illusztrált, kiadói papírkötésben. A gerince későbbi vászoncsíkkal megerősítve. |
Poss.: A címlapon Fluck Ferenc főhadnagy tulajdonosi bejegyzésével. Ő a szabadságharc idején Damjanich segédtisztjeként és Perczel Mór parancsőrtisztjeként is szolgált. |